Italská značka Sí e Lei je v povědomí českých žen již dobře zapsána. Její zavedení na trhu se datuje od roku 1995 a od té doby do dneška má spodní prádlo této značky již vyhrazeno čestné místo v prádelnících mnoha žen. Je oblíbená hlavně z několika důvodů- podprsenky bezvadně „sedí“ a skvěle tvarují poprsí. Tím, že větší část stálé kolekce je hlavně v hladkém provedení z jemného mikro materiálu, zabezpečuje prádlo perfektní pohodlí. Majitelka tak o spodním prádle téměř neví a přitom má její postava po celý den hezké tvary a působí tak symetričtěji. Firma Sí e Lei vyšla před několika lety s prodejním hitem – gelovými podprsenkami. Gelovky se vyrábí ve vel. B a C, ale dají se použít také na vel. A. Základní řada je 2x ročně doplněná módní barevnou kolekcí. 

Italskou značku Lormar založily v roce 1971 dvě nadšené ženy Felice Martinelli a Carla Scacchetti. Jejich zápal pro módu a vytrvalou práci začal brzy přinášet své ovoce. Jimi navržené a zhotovené spodní prádlo se stalo brzy hitem celé Itálie a pomalu se šířilo dál za hranice. Postupem let si spodní prádlo, plavky a později i pyžamka získaly srdce mnoha žen i dívek v Itálii a dál po celém světě. Za zmínku jiště stojí, že firma Lormar patří k prvním průkopníkům novinek ve spodním prádle. V minulém roce se jim podařilo vytvořit skvěle padnoucí podprsenku Double s výplní
košíčku gel + vzduch
, která se stala absolutním vítězem v žebříčku oblíbenosti u zákaznic.

 

Italská značka Leilieve patří k TOP značkám. Na každé nové kolekci této značky je vidět úžasný talent designéra, jeho smysl pro jemnost a detail, ví zkrátka, co se ženám líbí. Značka nabízí jak kolekce stálé, tak i 2x ročně módní pro jarní a podzimní sezonu. Velikosti podprsenek jsou v košíčcích B-E. Prádlo této značky se vyznačuje kromě svého vyjímečného designu a jemné elegance také pohodlím při jeho nošení a schopností vykouzlit sexy křivky své majitelce.

LOVELYGIRL A SLIGHT

Oblíbené značky bavlněných kalhotek různých střihů, barev a potisků.