Triola je jednou z nejznámějších českých značek spodního prádla. Byla založena již v roce 1919. Na základě dlouholetých zkušeností a přání zákaznic při použití moderních výrobních postupů a kvalitních materiálů produkuje prádlo, které je vynikající svou funkčností, komfortem i vzhledem.

Vedle základní řady zn. Triola (klasické modely vyztužené, kosticové nevyztužené či úplně bez kostic) firma nabízí i luxusnější řadu Charme s modely z vyšívaných tylů, romantických krajek nebo s bezešvými košíčky, které svou hladkou linií neruší ani pod přiléhavými šaty. V loňském roce byla vytvořena nová značka Like YOU pro ženy s plnými ňadry (s velikostmi košů od D do J) a úzkými hrudníky (s obvodem již od vel.65). Like YOU nabízí funkční prvky – neměnný obvod, na němž závisí pevnost a fixace velkého poprsí, ramínka se sníženou elasticitou a snížený střed, který nezasahuje do hlubokých výstřihů .
Za zmínku určitě stojí i každoročně vydařené kolekce plavek, které kopírují perfektně padnoucí střihy podprsenek.

Timo je jednou z dalších výhradně českých firem se zaměřením na výrobu spodního prádla, pyžam a plavek. Prádlo této značky se těší výborné kvalitě, modernímu vzhledu, typu i střihu. V poslední době se zaměřuje na výrobu moldovaných podprsenek – to znamená tepelně vytvarovaných, bez jediného švu v oblasti košíčků. Samozřejmostí jsou prvotřídní materiály a technika zpracování, které zajistí dlouhodobou hodnotu výrobku.
TIMO se mj. specializuje na spodní prádlo pro plnější tvary a podprsenky větších velikostí.

Stejně přísná kritéria firma dodržuje i při výrobě plavek a pyžam. Široký sortiment plavek TIMO uspokojí každého, nehledě na věk či konfekční velikost. K dispozici je vždy trendy kolekce v různých barvách a padnoucích střizích. Pyžamo TIMO je zárukou zdravého a ničím nerušeného spánku a 100% komfortu. Na výběr máte z různých barev, vzorů, délek a materiálů.

Dámské prádlo a plavky značky Barley jsou již několik let viditelnou součástí na domácím trhu a množství příznivkyň této značky postupně stoupá. Firma vsadila na přísné dodržování požadavků zákaznic na funkčnost, zpracování či kvalitu zvolených materiálů a v neposlední řadě na příznivou cenu. V kolekci naleznete na jedné straně klasické střihy a provedení s důrazem na jednoduchost a každodenní praktičnost, na straně druhé jsou do kolekcí zařazovány módní a trendové vzory. Předností značky je druhová i velikostní šíře, podprsenky s kosticí, bez kostice nebo oblíbené podprsenky lisované, v koších od „A“ do „F“ a v obvodech 70 až 115. Úspěšným sortimentem Barley je také mateřské prádlo. Výrobní sortiment firmy je sezonně doplněn kolekcí plavek.


Dámské kalhotky jsou vyráběny z elastických materiálů šetrných k pokožce, Micromodalu, Microfibre, s použitím elastické krajky a vyšívaného tylu, ale i ze 100 % kvalitní bavlny.
Pánské boxerky a bavlněné trenýrky s delší a kratší nohavičkou z Micromodalu, bambusového vlákna či bavlny s Lycrou kombinují moderní styl s maximálním pohodlím.

Oblíbené pánské trenýrky ze 100% kvalitní bavlny s veselými potisky.